איתור דליפות מבריכות שחייה

בריכות שחייה הן מאגרי מים מלאכותיים  אשר נועדו לשמש אותנו לצורך ביצוע פעילות ספורטיבית ולצורך הנאה. על מנת שימלאו את ייעודן, חשוב מאוד לוודא שהמים נשארים בתוכן ושאין נזילה. לשם כך עושים שימוש בצנרת האיכותית ביותר שרק אפשר ודואגים שההתקנה תתבצע על ידי חברה מקצועית ואמינה, אולם גם אם מקפידים על כך – תקלות קורות והזמן גם עושה את שלו, ולפעמים יש נזילות גם מבריכות.

איך מאתרים דליפות בבריכת שחייה?

איתור דליפות בבריכות שחייה

איתור דליפות בבריכות שחייה מתבצע קודם כל בעזרת העין. אחרי הכול, מפעילי הבריכה יודעים כמה מים אמורים להיות בה, ובכל מקרה בו כמות המים פחותה מהרגיל – חשוב מאוד לברר אם מדובר בדליפה. לצורך כך יש להזמין חברה המתמחה בתחום של איתור .דליפות בבריכת שחייה ואשר מצוידת בציוד המתקדם ביותר שקיים היום בתחום

טכנולוגיה מתקדמת

אם בעבר על מנת לאתר דליפה בבריכת שחייה צריך היה לפתוח את הבריכה כולה ולנסות לראות בעין חשופה היכן נמצאת הנזילה המדוברת, הרי שהיום יש עזרים טכנולוגיים מתקדמים שמאפשרים לאתר את הדליפה בצורה מדויקת והרבה יותר פשוטה.

  • רדאר חוקר קרקע – מכשיר שמודד את שינויי הרטיבות בקרקע ויכול לספק אינדיקציה לגבי המקום בו הרטיבות רבה. בעזרת הרדאר אפשר לקבל מידע חשוב לגבי מיקומה הכללי של הדליפה, ואז להתמקד באותו אזור ולאתר את המיקום המדויק.
  • מצלמת ביוב – מצלמה שאמנם מיועדת לצילום קווי ביוב וצנרת, אולם יכולה בהחלט לשמש גם כדי לאתר דליפה בבריכות שחייה. מצלמות אלה מדמות את השטח ואת השינויים שחלו בו, ומאפשרות את המיקוד הנוסף על זה שסיפק הרדאר.
  • מצלמה תרמית – מצלמה תרמית היא אחד המכשירים הטובים ביותר לשימוש בתהליך איתור דליפה בבריכת שחייה. מדובר במצלמה שיכולה לחדור דרך דפנות הבריכה ולספק מידע אודות הטמפרטורות הקיימות מאחורי הקיר. המקום שבו קיימת טמפרטורה גבוהה מאוד הוא, ברוב המקרים, המקום בו קיימת נזילה. בעצם, המצלמה התרמית מאפשרת לבודק המוסמך לדעת בדיוק מאיזה צינור יש דליפה, ולשבור רק במקום הזה את קירות הבריכה.

תרמוסטט לשירותכם

תרמוסטט מתמחה בתחום של איתור דליפות בבריכות שחייה, ומחזיקה בכל הציוד הדרוש לטובת ביצוע איתור מדויק. ברשותנו רדארים חוקרי קרקע, מצלמות ביוב ומצלמות תרמיות מהמתקדמים ביותר שקיימים היום בתחום ואנו מעסיקים צוות מיומן ומקצועי שיכול לאתר את הדליפה במהירות.

להזמנת שירות איתור נזילות מים מחוץ למבנים – פנו למומחי תרמוטסט!