איתור נזילות במצלמה טרמית

נזילות בבית אינן דבר נעים. כל אחד שמאתר נזילה בבית, מיד חושב על ההוצאה הכספית הגדולה הכרוכה בתיקון הנזילה, על שבירת הקירות והלכלוך שיצטבר בכל חלקי הבית, ועל הבלגן הגדול הכרוך בכל הדבר. אבל את כל זה ניתן לעשות בדרך חדשנית לאיתור ותיקון נזילות ללא שבירת קירות מסיבית וללא רעש ולכלוך אין סופיים. 

איתור נזילות במצלמה תרמית על ידי אנשי מקצוע מיומנים מחברת תרמוסטט תהפוך את התקלה שלכם לדבר שניתן לתקן במהירות וביעילות, וללא שבירת קירות מיותרים.

בעבר היה מגיע האינסטלטור לביתכם, ומנסה לאתר את מקור הנזילה באמצעות אינטואיציה ונסיון העבר שלו. המשימה היתה כרוכה בשבירת קירות מסיבית, מכיוון שבמקרים רבים מקור הנזילה אינו קרוב כלל למקום התגלותה. כיום אין צורך עוד במעשי כשפים אלה, אלא לסמוך על צוות תרמוסטט שיגיע אליכם עם מצלמה טרמית, המסוגלת לאתר את המקור של כל נזילה במדוייק. לא משנה אם הנזילה בקיר, בתקרה או ברצפת הבית, צוות תרמוסטט יאתר אותה במהירות, ויתקן את הדרוש בצורה הכי פחות פוגעת בבית.

כיצד מאתרים נזילה במצלמה תרמית?

מצלמה טרמית משתמשת בקרני אינפרא אדום, ומציגה על צג המצלמה את הבדלי הטמפרטורה הקיימים מעבר לקיר על ידי צבעים שונים. הבדלי הטמפרטורה מתורגמים על ידי איש המקצוע למיקום הנזילה המדוייק, על ידי הבנה שבמקום הנזילה תהיה טמפרטורה שונה מאשר במקום שבו המים זורמים בתוך הצינור. בצורה זו ניתן לבצע איתור נזילה מדויק ולשבור רק את חלק הקיר הנחוץ כדי לעשות את התיקון.

 המצלמה תרמית מאפשרת לאיש המקצוע להבחין בשינויים הדקים שבטמפרטורה שבקיר, ועל ידי ניתוח נכון של הצילום המתקבל לדעת במדוייק את מקור דליפת המים לביצוע איתור נזילות מדויק. מצלמה טרמית היא אמצעי הדמייה מתקדם שכל אינסטלטור אמור לעשות בה שימוש בימנו אלה. 

מצלמה טרמית

מצלמה טרמית לאיתור נזילות

צוות העובדים המקצועי של תרמוסטט עושה שימוש במצלמה טרמית לצרכים הבאים:

  •  איתור נזילות מים, דליפות מים וביוב מצינורות שונים
  • איתור רטיבות שנגרמת כתוצאה מבעיות איטום במבנה
  • איתור של נקודות אובדן חום במבנים

לא צריך להרוס את הבית כדי למצוא נזילה

נזילה בצנרת עלולה לגרום למטרד קשה בבית ולפגיעה במבנה שלו. לעתים קרובות, קשה מאוד לאתר מהו מקור הנזילה – לפעמים פשוט רואים שהקיר רטוב ונפוח מהרגיל, איך אין שום דרך לדעת לבד ממה הדבר נגרם. בעבר, איתור נזילות מים  היה מצריך שבירה של חלקים גדולים בקירות וברצפה, תוך גרימת הרס ונזק ועם עלות כספית לא מבוטלת. אולם, כיום הטכנולוגיה התפתחה מאוד וניתן לבצע איתור נזילות באמצעים תרמיים מיוחדים שאינם דורשים לשבור אף לא בלטה אחת בביתכם.

איתור נזילות תרמי

יש מספר דברים שחשוב לדעת לגבי איתור נזילות באמצעים תרמיים:

איך זה עובד? – הדבר דומה לאמצעי ראיית הלילה התרמיים שמשתמשים בהם בצבא, אז אם השתמשתם בכאלו בעבר זה ייראה לכם מוכר. קרינת חום פולטת גלי אור בתחום האינפרא האדום, אלו גלים שאינם נראים לעין אך כן ניתן לראותם במצלמות מיוחדות שקולטות אותם. כל דבר בסביבתנו פולט את הקרינה הזאת וגלי האינפרא האדום עוברים דרך קירות. העיקרון העומד מאחורי המצלמה התרמית הוא שאזורים רטובים יהיו קרים יותר מהאזורים שלידם, דבר שייצור בתמונה כתמים כהים. כך, ניתן לזהות ולבצע איתור נזילות מים בקלות, גם אם היא בתוך הקיר.

מי מבצע איתור נזילות תרמי ? – לא כל אחד יודע להפעיל את המצלמות התרמיות ובטח שלא לדעת איך לכוון אותן לאזור המועד לפורענות. יהיה רק איש מקצוע שעוסק בתחום יכול לבצע איתור נזילות. מדובר באנשים שיש להם ידע רחב בתחום האינסטלציה, שיכולים בנוסף לצילום גם לייעץ לגבי פתרון הנזילה.

האם אמצעי גילוי הנזילות מוכרח להיות תרמי? – בעיקרון, המכשירים התרמיים הם האפקטיביים ביותר, אך קיימים גם מכשירים אחרים שעקרון הפעולה שלהם מתבסס על רדאר או על מצלמה זעירה, בהם יש שימוש במקרים מסוימים.
אנו בחברת תרמוטסט מספקים שירותי איתור נזילות בסטנדרט גבוה עם האמצעים הטכנולוגיים ביותר, ללא שבירת קירות ובלטות. השירות שאנו מספקים מתאים לכל מטרה ולכל סוג של נזילה. התקשרו היום לייעוץ ללא עלות.

סובלים מנזילה ? תרמוסטט לשרותכם

חברת תרמוסטט מתמחה בכל סוגי התיקונים של צנרת מים וביוב. החברה מתקנת מערכות אינסטלציה בבתים פרטיים, דירות ומבנים שונים ועובדת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק . ויש לה נסיון רב שנים באיתור נזילות במצלמה טרמית . החברה משלבת בין אמצעים לכלים מודרניים לאיתור ותיקון כל תקלה אפשרית במערכת המים והביוב במטרה לאתר את הנזילה.

הטכנולוגיות שבה משתמשת החברה הן: מצלמות תרמיות, רדאר חודר קרקע, רדאר חודר בטון, מצלמות ביוב, גלאי קול וגלאים אלקטרו מגנטיים. כל אלה מבטיחים לכם איתור ואנליזה מדוייקים של מקור הבעייה לפני תחילת עבודות התיקון במקום. לאחר איתור התקלה ייגשו אנשי המקצוע של תרמוסטט לתיקון הבעייה, שתהפוך לבעייה הרבה יותר קטנה ממה שחשבתם או חששתם.

זקוקים לשירות איתור נזילת במצלמה טרמית?

צרו קשר  עם המומחים של תרמוטסט!

לא איתרנו לא שילמתם!

קצרים בזמן? השאירו שם + נייד ונחזור אליכם