איתור נזילות ללא הרס

אין צורך להרוס את הבית כשמאתרים נזילות

בעבר, כאשר הייתה נזילה בבית, היה צורך בהרס עצום של בלטות ושל קירות לשם איתור מדויק של הנזילה. ואמנם, בשנים האחרונות הטכנולוגיה התפתחה בצורה עצומה, שמאפשרת לנו כיום לאתר נזילות מבלי להרוס את הבית. דבר זה מאפשר לכל אדם עם נזילה בביתו להיות עם ראש שקט ולשכוח מתשלומים גבוהים ומעיקים על תיקון של ההרס בבית. איתור הנזילות כיום מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות, בעיקר באמצעות צילום תרמי באינפרא אדום, אך קיימים גם פתרונות לאיתור נזילות באמצעות רדאר ובאמצעות מצלמות זעירות שמוחדרות לצנרת.

כל מה שצריך לדעת לגבי איתור מתקדם של נזילות

לפני שפונים לאינסטלטור שיאתר עבורכם נזילות, כדאי לדעת כמה דברים:

  • מהן השיטות שמשתמשים בהן לאיתור הנזילות? – יש מספר שיטות איתור מרכזיות ללא הרס הבית, כאשר השיטה העיקרית היא צילום באינפרא אדום. שיטה זו מבוססת על הבדלי חום בין אזורים רטובים הסובלים מנזילה לבין האזורים החמים יותר סביבם. מצלמת האינפרא האדום מסוגלת לאתר ולצלם גלי חום כאלו, גם גלים שמקורם מאחורי הקירות, וכך מזהים במדויק את מקור הבעיה. שיטת הרדאר מבוססת על גלים אלקטרומגנטיים חלשים שיכולים לאתר מים, היא יעילה למדי אך פחות נפוצה משיטת האינפרא האדום. עבור נזילות שקשורות במערכת הביוב, לעתים משתמשים בצילום באמצעות צינורית דקה שבקצה יש מצלמה זעירה. בעבר איתור הנזילות היה מתבצע באמצעות שבירת הקירות והרצפות במקומות לא ספציפיים, תוך גרימת נזק גדול, אך כיום אין סיבה לעשות זאת.
  • איך בוחרים בעל מקצוע שיאתר נזילות? – בעל המקצוע שמבצע שירות של איתור נזילות מוכרח קודם כל להיות מקצועי, להחזיק במכשור איכותי ולדעת כיצד מתפעלים אותו. בנוסף לכך, חשוב שלאותו איש המקצוע יהיה רקע מלא בתחום האינסטלציה. כדאי לשים לב שבעל המקצוע לוקח גם מחירים הוגנים ושהוא מעניק יחס נעים ואדיב ללקוחותיו.
איתור נזילות ללא הרס

רוצים לאתר נזילות אצלכם? אנו בתרמוטסט נשמח לעזור

חברת תרמוטסט מבצעת איתור נזילות בכל חלקי הבית, באמצעים מתקדמים וללא הרס. נשמח לעזור לכם עם כל בעיה ולתת לכם שירות בסטנדרט הגבוה ביותר.