איתור נזילות

איתור נזילות מים

חייגו – מענה מיידי!

053-7282928

לייעוץ והצעת מחיר

החברה המובילה בביצוע איתור נזילות מים ובדיקות ללא הרס

התקרה דולפת? הרצפה מוצפת? יש רטיבות לא מוסברת בקירות?
 לתרמוטסט ה
פתרון –  באמצעות מצלמה הטרמית המבוצע על ידי חברת תרמוטסט תהווה את הפתרון המדויק ביותר עבור איתור נזילות מים בביתכם ע"י שילוב מספר רב של טכנולוגיות לאבחון. 
להזמנת מומחה חייגו:

053-7282928

ואנחנו כבר בדרך אליכם.

תרמוטסט מציעה לכם שירותי איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית, ללא צורך בשבירת קירות.  לתוצאה הרצויה: זיהוי מדויק של מקור הבעיה המאפשר לבצע שבירה של הקיר רק במקום אחד – המקום הנכון.

המצלמה הטרמית עושה שימוש בקרני אינפרא אדום ומציגה הבדלי טמפרטורות הקיימים מאחורי הקירות, התקרות והמרצפות. המפה שמתקבלת על המסך מאפשרת לנו לזהות בצורה מדויקת את מקור הנזילה ולטפל בבעיה בצורה ממוקדת, ולא לשבור קירות על בסיס השערה בלבד.

תרמוטסט המומחים באיתור נזילות

איתור נזילות נובע ממגוון תקלות:

  • נזילות מצנרות מים, צנרות ביוב וממרזבים
  • נזילות עקב איטום לקוי בחדרי אמבטיה, גגות, מרפסות
  • ועוד מגוון ליקויים, סדקים, שברים וכדומה

אנו מספקים לקהל לקוחותינו שירותים לאיתור נזילת מים במבנים ומשתמשת במגוון רחב של אמצעים טכנולוגיים  – ממצלמות חום ועד רדארים וגלאים אחרים. לנו ניסיון רב-שנים באיתור ובתיקון של דליפות מים וביוב. בסיום האיתור יופק דוח מפורט של ממצאי הבדיקה, כולל תצלומים טרמיים ואחרים, לצד שורת המלצות לטיפול בכל בעיה לגופה.

איתור נזילה ללא שום נזק למבנה!

 אנשי המקצוע של תרמוטסט מאתרים את הנזילה, ללא גרימת נזק למבנה. זוהי נקודה מאוד חשובה שיש לתת עליה את הדעת. בניגוד לבעלי מקצוע אשר “מחוררים” מגוון רב של אזורים בבית ומשאירים אחריהם הרס רב (כולל צורך בתיקון שלו) – אנו בתרמוטסט עובדים באופן נקי ואלגנטי, לא שוברים ולא הורסים.

אבחון מדויק באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

חברת תרמוטסט מחויבת להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לגילוי נזילות, לצד שימוש בידע ובניסיון שנצברו בחברה. כל בדיקה תבוצע ללא הריסת המבנה וניתן יהיה לשלב גם תיקון של הנזילה בסופה. החברה מחויבת למתן אבחון מקצועי ומדויק, כמו גם המלצות יעילות אודות מהות התקלה ופתרונה. זיכרו כי מה שנראה כמו רטיבות קטנה יכול להוות לעיתים רק “קצה קרחון”.

 איתור נזילות מים על ידי המומחים – בלי הרס וגילוי ממוקד!

לקביעת פגישת ייעוץ,

התקשרו אלינו 053-7282928 ונשמח לעמוד לשירותכם!

גילוי נזילות

חושדים שיש לכם נזילה? חשוב שתפנו בהקדם למומחה גילוי נזילות!

חברת תרמוטסט מספקת שירותי גילוי נזילות מתקדמים ביעילות ובמהירות, בזכות שימוש במצלמה תרמית מתקדמת.

חייגו אלינו – ונעשה סוף לנזילות!

053-7282928

גילוי נזילות

מהן הבעיות בעת גילוי נזילות מים בבית?

  • נזקים אסתטיים – ההיבט האסתטי הוא ההיבט הראשון והמורגש ביותר שלבעיות נזילות ורטיבות. נזילה קטנה לא תורגש בהתחלה, אולם תוך זמן קצר היא תגרום להתפתחות כתמי רטיבות שיכערו את הבית שלכם. במשך הזמן הרטיבות בקיר או בתקרה תגרום להתקלפות של הסיד והטיח, ואף לכתמי עובש וטחב.
  • נזקים בריאותיים – נזילה שלא אותרה ותוקנה עלולה לסכן את בריאותם שלכל דיירי הבית. כאמור, נזילות עלולות לגרום להיווצרות טחב ועובש, שמעכירים את איכות האוויר שאנו נושמים, ומסוכנים במיוחד לקשישים, לילדים ולחולי אסטמה. לכן, אסור לשהות במבנה שבו אותרו מפגעים אלו כדוגמת איתור נזילה.
  • נזקים בטיחותיים – רטיבות עלולה לגרום לבעיות בטיחות. למשל, תקרה שנספגה בכמויות גדולות של מים עלולה בסופו של דבר לקרוס על יושביה.
  • ליקויי בנייה – נזקי רטיבות ונזילות שלא טופלו הופכים במהרה מנזקים אסתטיים, בריאותיים ובטיחותיים לליקויי בנייה של ממש, שהתיקון שלהם יקר ביותר.
  • סכסוכי שכנים – קירות רבים בבית מגורים משותפים לשתי דירות. אפילו הרצפה שלנו היא תקרתו של השכן שגר מתחתינו. לכן, כל נזק רטיבות בדירתנו עלול לפגוע גם בשכנים שלנו. אם לא נטפל במהרה בנזילות שמקורן בביתנו, נמצא את עצמנו אחראים גם לנזקים אסתטיים, בריאותיים ובטיחותיים בדירות השכנים. נזקים אלו לא רק שמחייבים אותנו לשלם הרבה יותר כסף עבור תיקונם, לא אחת הם גם מובילים לסכסוכי שכנים קשים. 

המכשור המתקדם ביותר לגילוי נזילות

תרמוטסט מבצעת איתור נזילות במצלמה תרמית, במצלמות ביוב, ברדארים חודרי קרקע ובטון, בקורלטור ובגלאי אלקטרומגנטי על מנת לאתר נזילות ודליפות. מכשירים אלה מאפשרים גילוי נזילות באופן קל יותר ממה שהיה נהוג בעבר. הודות לשימוש בהם, לא צריך בדרך כלל לשבור חלקים גדולים של הקירות או של הריצוף.

תרמוטסט – הסוף לנזילות!

כדי לטפל בנזילות כמו שצריך, יש לבצע איתור נזילה ממוקד ומדויק. חברת תרמוטסט מתמחה באיתור נזילות מים באמצעות מצלמה טרמית וציוד טכנולוגי מתקדם, המאפשר לזהות את מוקד הנזילה המדויק במהירות ומבלי לגרום לנזקים מיותרים.
אם הבחנתם בהתחלה של נזילה בבית – התקשרו אלינו ונשים סוף לבעיה – 0537282928 !

איתור נזילות ללא הרס

אין צורך להרוס את הבית כשמאתרים נזילות

בעבר, כאשר הייתה נזילה בבית, היה צורך בהרס עצום של בלטות ושל קירות לשם איתור מדויק של הנזילה. ואמנם, בשנים האחרונות הטכנולוגיה התפתחה בצורה עצומה, שמאפשרת לנו כיום לאתר נזילות מבלי להרוס את הבית. דבר זה מאפשר לכל אדם עם נזילה בביתו להיות עם ראש שקט ולשכוח מתשלומים גבוהים ומעיקים על תיקון של ההרס בבית. איתור הנזילות כיום מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות, בעיקר באמצעות צילום תרמי באינפרא אדום, אך קיימים גם פתרונות לאיתור נזילות באמצעות רדאר ובאמצעות מצלמות זעירות שמוחדרות לצנרת.

כל מה שצריך לדעת לגבי איתור מתקדם של נזילות

לפני שפונים לאינסטלטור שיאתר עבורכם נזילות, כדאי לדעת כמה דברים:

  • מהן השיטות שמשתמשים בהן לאיתור הנזילות? – יש מספר שיטות איתור מרכזיות ללא הרס הבית, כאשר השיטה העיקרית היא צילום באינפרא אדום. שיטה זו מבוססת על הבדלי חום בין אזורים רטובים הסובלים מנזילה לבין האזורים החמים יותר סביבם. מצלמת האינפרא האדום מסוגלת לאתר ולצלם גלי חום כאלו, גם גלים שמקורם מאחורי הקירות, וכך מזהים במדויק את מקור הבעיה. שיטת הרדאר מבוססת על גלים אלקטרומגנטיים חלשים שיכולים לאתר מים, היא יעילה למדי אך פחות נפוצה משיטת האינפרא האדום. עבור נזילות שקשורות במערכת הביוב, לעתים משתמשים בצילום באמצעות צינורית דקה שבקצה יש מצלמה זעירה. בעבר איתור הנזילות היה מתבצע באמצעות שבירת הקירות והרצפות במקומות לא ספציפיים, תוך גרימת נזק גדול, אך כיום אין סיבה לעשות זאת.
  • איך בוחרים בעל מקצוע שיאתר נזילות? – בעל המקצוע שמבצע שירות של איתור נזילות מוכרח קודם כל להיות מקצועי, להחזיק במכשור איכותי ולדעת כיצד מתפעלים אותו. בנוסף לכך, חשוב שלאותו איש המקצוע יהיה רקע מלא בתחום האינסטלציה. כדאי לשים לב שבעל המקצוע לוקח גם מחירים הוגנים ושהוא מעניק יחס נעים ואדיב ללקוחותיו.

רוצים לאתר נזילות אצלכם? אנו בתרמוטסט נשמח לעזור

חברת תרמוטסט מבצעת איתור נזילות בכל חלקי הבית, באמצעים מתקדמים וללא הרס. נשמח לעזור לכם עם כל בעיה ולתת לכם שירות בסטנדרט הגבוה ביותר.

לא איתרנו לא שילמתם!

קצרים בזמן? השאירו שם + נייד ונחזור אליכם