בדיקת צנרת לפני ריצוף

בדיקת צנרת לפני ריצוף

במידה ואתם עומדים לפני בניית הבית החדש שלכם, מעוניינים לשפץ את הבית הקיים או להחליף את הריצוף, ברצוננו להביא לידיעתכם כי אחד הדברים החשובים שיש לבצע לפני שמתחילים, הוא בדיקת צנרת מקיפה. בניגוד לנזקים במערכות אחרות במבנה, נזקי צנרת עלולים להתגלות רק שנים רבות לאחר שהתרחשו. וכל טיפול בהן כרוך בעלויות גבוהות.  די בחור זעיר באחד הצינורות הפנימיים שלא אותר בזמן, כדי לגרום לנזקים רציניים לגוף המבנה. ככל שנזקים אלו יאותרו בשלב מוקדם יותר, כך ניתן יהיה לתקן אותם לפני שיחמירו.

כיצד מתבצעת בדיקת צנרת לפני ריצוף?

בדיקת צנרת היא תהליך מורכב בו נעשה שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. אי לכך, ישנה חשיבות גבוהה לעבוד אך ורק מול אנשי מקצוע שמתמחים בתחום בדיקות מערכת האינסטלציה ומחזיקים בידע הטכנולוגי הדרוש לתפעול הציוד הרלוונטי. דוגמא לציוד בו נעשה שימוש בתחום היא למשל המצלמה התרמית. המצלמה התרמית היא כלי רגיש מאין כמוהו המסוגל להבחין בהבדלי טמפרטורה זעירים ביותר של פחות מעשירית המעלה. בתהליך בדיקת הנזילות מתחת לרצפה, מזרימים מים חמים בצנרת ולאחר מכן סורקים את פני הרצפה עם המצלמה התרמית ומחפשים נזילות פוטנציאליות. מדובר על הדרך המתקדמת ביותר לאיתור נזילות ולכן היעילה  ביותר.

דרך אחרת לאיתור פגעים בצנרת היא  שימוש בסיבים אופטים ומצלמות זעירות המוחדרות לתוך הצנרת ומעבירות תמונה עדכנית ומדוייקת על פנים הצינור. בשיטה זו, ניתן לזהות שברים או סדקים בצינורות פנימיים, דרכים נוספות לאיתור תקלות בצנרת היא באמצעות קורלטור שהינו מכשיר לאיתור נזילות הפועל באמצעות גלי קול, גלאים אלקטרומגנטיים ועוד.

מתי מומלץ להחליף את הצנרת?

לצד מקרים בהם כדאי לבדוק את הצנרת הקיימת ולתקן את הליקויים הקיימים במידה ואותרו כאלה, ישנם מקרים בהם עדיף פשוט להחליף את הצנרת כולה. ההחלפה של הצנרת, הגם שעלולה לעלות לא מעט כסף, למעשה חוסכת לכם כסף בטווח הארוך. צנרת ישנה מדי שהוחלפה לאחרונה לפני יותר מחמש עשרה שנים ושאינה מסוג SP, היא צנרת שבהחלט יש טעם לשקול להחליפה. בנוסף החלפת הצנרת היא הצעד ההגיוני ביותר לעשות במקרים בהם המערכת סובלת מחלודה קשה, מדליפות רבות באזורים שונים, במקרים בהם הצינורות רקובים או שהיעילות של החיבורים והאטמים בין הצינורות ירודה מאוד.

בדיקת צנרת, עבודה למומחים בלבד

במידה ואתם מעוניינים לבצע בדיקת צנרת מקיפה לפני שיפוץ או החלפת הריצוף, זה הזמן להכיר את המומחים של חברת תרמוטסט. אנשי המקצוע של תרמוטסט מעניקים שירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום תוך שימוש במיטב הטכנולוגיות העדכניות ביותר בשדה בדיקות האינסטלציה. בנוסף לכך, עם גמר הבדיקות, תקבלו דו”חות מפורטים בנוגע למצב הצנרת בנכס, כולל אופי הליקויים, המיקום המדויק שלהם ואף הצעות לפתרון הליקויים, לתיקון הנזקים והעלות הצפויה של העבודות. בנוסף תקבלו גם אחריות לגבי תמונת המצב שתסופק לכם. צרו קשר עם המומחים של תרמוטסט, המובילים בתחום בדיקות האינסטלציה בישראל.

לא איתרנו לא שילמתם!

קצרים בזמן? השאירו שם + נייד ונחזור אליכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *