איתור רטיבות ברצפה

כתמי רטיבות ברצפה? פנייה לתרמוטסט – והבעיה נפתרה!

רטיבות ברצפה היא תסמין חשוב ביותר שדורש טיפול מיידי. מאחר והיא עלולה להצביע על בעיות חמורות יותר כמו ליקויי בנייה, אשר דורשים תיקון בהול, עליכם לבדוק את מקורה ולטפל בה, למען בטיחותכם ולמניעת נזקים לרכושכם. לשם איתור מקור הבעיה, כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות לתרמוטסט – חברה מקצועית בעלת ניסיון באיתור נזילות, אשר משתמשת בציוד טכנולוגי מתקדם, המונע הרס מיותר של אריחים וקירות.

גורמים רבים יכולים להוביל לרטיבות ברצפה

  • סדק /פיצוץ / דליפה בצנרת האינסטלציה שעוברת מתחת לאריחים
  • שכבת חול, המשמשת כמצע לריצוף, שהתרטבה ונשארה כלואה מתחת לבלטות
  • רטיבות שמקורה חיצוני הנובעת בשל איטום לקוי
  • שימוש בכמויות מים חריגות לצורך שטיפת הבית, שמוביל לחלחול המים מתחת למרצפות

הסתרת הכתמים באמצעות שטיח? ממש לא!

פעמים רבות אנשים חושבים שהאריחים שלהם נשחקו בגלל השמש, בגלל הזזת ריהוט או שמדובר בבלאי טבעי. לכן, הם נעזרים בעזרים קוסמטיים על מנת להסתיר את הנזק שנוצר. אבל שימו לב – העלמת עין מכתמי רטיבות ברצפה עלולה לפגוע בכם, ביקיריכם וברכושכם. כדי למנוע זאת, אין מנוס אלא להזמין עוד היום את תרמוטסט – חברה המתמחה באיתור נזילות, המקפידה על מקצועיות, יעילות, יסודיות, יחס אישי ומחירים אטרקטיביים.

המומחים לבדיקת רטיבות ברצפה

אם התגלו כתמים על גבי האריחים וברצונכם לדעת מה מקור הבעיה על מנת לתקן אותה, עליכם קודם כל לבצע בדיקת רטיבות. הבדיקה מתבצעת באמצעות מצלמה תרמית,אשר בוחנת באמצעות מיפוי אינפרא-אדום את הצנרת הביתית. פעולה זו מאפשרת לאתר את שורש הבעיה מבלי להסב נזק לקירות ולמרצפות. מדובר בבדיקה יעילה ופשוטה יחסית אשר מאפשרת לקבל תוצאות תוך זמן קצר. פענוח התוצאות מאפשר הסקת מסקנות, ואפשרות לתקן את הבעיה במקום.

רטיבות ברצפה? הכל בדוח מפורט

אנו בחברת תרמוטסט מספקים דוחות ללקוחות לאחר בדיקת הרטיבות שנעשית באמצעים שונים. מלבד ריכוז הממצאים עוד ימצאו הלקוחות המלצות לתיקון המפגעים. כנסו כעת לעמוד לדוגמה:

איתור נזילות ברצפה

ריכוז דוחות בדיקת רטיבות ברצפה להמשך קריאה

להזמנת שירות מהמומחים שלנו חייגו: 053-7282928

לא איתרנו לא שילמתם!

קצרים בזמן? השאירו שם + נייד ונחזור אליכם