בדיקת מבנים

עומדים לרכוש בית? מעוניינים לבדוק את מצבה של הצנרת בנכס שלכם לפני שיפוץ מתוכנן? חברת תרמוטסט עומדת לצדכם, ומספקת לכם שירותי בדיקת מבנים באמצעות מכשור מתקדם.

חייגו אלינו למספר 053-7282928

כל היתרונות בחברה אחת:

  • ציוד מתקדם ואיכותי, המאפשר צילום צנרת ללא שבירת רצפות
  • צוות מקצוע המספק ייעוץ ענייני
  • בדיקת צנרת ללא שבירה
  • אינדיקציה אמינה למצב הנכס

מדוע חשוב לבצע בדיקת מבנים לפני רכישה?

רכישות נדל”ן נמנות עם ההחלטות החשובות ביותר בחיים שלנו, ובעיות צנרת במבנה עלולות להוביל להוצאות כבדות ובהולות מעבר לעלות הנכס. בעיות צנרת מורידות משמעותית את איכות החיים בבית, כמו גם משפיעות בצורה ישירה על גובה חשבון המים. חברת תרמוטסט מאפשרת לכם להימנע מרכישות בעייתיות באמצעות שירות בדיקת המבנים שלה. אנו מבצעים בדיקת צנרת ומאתרים בעיות של סתימות או נזילות. ההמלצות שלנו יאפשרו לכם להכיר טוב יותר את מצבו של הנכס בטרם הרכישה.

חושבים לעשות שיפוץ?

אנשים רבים ששוקלים להחליף את הריצוף בבית, מוצאים את עצמם בהתלבטות – האם כדאי להחליף באותה ההזדמנות גם את הצנרת? חברת תרמוטסט שמה סוף להתלבטויות, ומאפשרת לכם לגלות מהו המצב האמיתי של הצנרת מבלי לגרום לנזקים, ובתוך פרקי זמן קצרים. אנו עושים שימוש במצלמה תרמית,ובמכשור מתקדם נוסף, וכך מגיעים לתוצאות הדרושות מבלי לשבור את הרצפה. הציוד שלנו מאפשר לבצע בדיקה של כל הצנרת בבית, לרבות זו הנמצאת בתוך הרצפה או בקירות. אתם יכולים לקבל את האינדיקציות הדרושות לכם, ולהחליט את ההחלטות על סמך מצב אמיתי ולא על בסיס השערות.

חברת תרמוטסט מספקת שירותי בדיקת מבנים, ובוחנת לעומק את מצבה של הצנרת בבית. השירות מיועד עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.