צילום צנרת ביוב ומרזבים

מצלמות ביוב הן, למעשה, מצלמות במעגל סגור, אותן מחדירים לצנרת הביוב או למרזב הדורשים בדיקה על ידי צילום צנרת. מצלמת הביוב מצלמת את קו הצנרת בווידיאו, ומאפשרת לבדוק האם יש סתימות והיכן – וכל זאת מבלי לשבור ריצוף, קירות ועוד. צילום צנרת על ידי מצלמת ביוב היא מכשור לא-הורס, המתקדם במעלה קו הצנרת או המרזב באמצעות מוליך מיוחד, או רובוט המגיע בצורה כזו או אחרת.

איתור נזילות מים

צילום צנרת, קווי ביוב מרזבים ועוד. . .

חברת תרמוטסט מבצעת צילום צנרת וכן מצלמת קווי ביוב ומרזבים בקטרים שונים, ומאתרת סתימות וכשלים מסוגים שונים: חורים, שברים וסדקים בצנרת, אבחון ואיתור של סתימות חוזרות ונשנות במערכת, מעיכה או דפורמציה אחרת בקווי הביוב, חדירת שורשי-עצים וצמחים אחרים, איתור גופים זרים במערכת הביוב ועוד.כל המוזכר /לעיל בתחום צילום צנרת, הינו נדבך נוסף במגוון העבודות אותן אנו מבצעים בתחום של איתור נזילות מים, איתור רטיבות וכדומה.כמו כן, חברת תרמוטסט משתמשת בטכנולוגיה ייחודית לפריצה ולפתיחה של סתימות, ללא הריסה.


להלן שני סרטי וידאו בנושא צילום צנרת שצולמו באמצעות מצלמת ביובבסרט הראשון ניתן לראות בורג שחדר דרך דופן הצנרת:

בסרט השני ניתן לראות סתימת בטון במרזב:

פתרון ייחודי לפתיחת סתימות בטון

צנרות מועדות להיסתם עקב בטון הנשפך לתוכן, מתנקז בזוויות שונות וחוסם את הצנרת בצורה מלאה או חלקית. הסתימות הללו חוזרות ונשנות, בעיקר באזורי המבנה הכוללים בטון וצינורות המשולבים אלו באלו. הדבר מונע איתור של הסתימה וכן את תיקונה.

הצלחה רבה בפתרון הבעיות! 
חברת תרמוטסט – איתור נזילות מים – משלבת בהצלחה רבה מספר שיטות עבודה – הן לאיתור הבעיה והן לפתרונה. מומחי החברה משתמשים במצלמות ביוב ובאמצעים מיוחדים נוספים, שפותחו על ידי החברה; כל זאת על מנת לאתר את מוקד הבעיה ולסלק את הבטון מהצנרת ללא גרימת נזק חיצוני. החברה מחויבת לביצוע מקצועי, לאיתור מדויק של מקור הסתימה ולמתן הפתרון היעיל והמהיר ביותר – ללא נזקים.