בדיקת עובש בקירות

לעתים קרובות אנו נתקלים במקרים של פגיעה בבתי מגורים ובעסקים, בגלל העלמת עין מתופעת העובש. כשאנו מגיעים אליהם, בדרך כלל כבר מופיעים סימנים שחורים חמורים – או כפי שהוא נקרא בעגה המקצועית: עובש שחור. חשוב לזכור שאין זה רק מטרד אסתטי אלא מפגע תברואתי שעלול להזיק לכם וליקירכם.

הקדימו תרופה למכה ומנעו נזקים! הזמינו עכשיו את תרמוטסט לבדיקת עובש:    053-7282928

איך מזהים שיש עובש בקירות או בתקרה?

השלב הראשוני האופייני להופעת פטריות הוא זיהוי מעין “פרווה” קצרה או אבקה לבנה על הקיר, ובמקרים מסוימים גם כתמים בגוונים צהובים. זהו כבר סימן משמעותי שצריך לגרום לכם לפעול, לפני שהבעיה מחריפה, ריח של טחב מתפשט בכל רחבי המבנה והתגובות האלרגיות מתחילות לצוץ.

עובש עלול לגרום לאסטמה וקשיי נשימה, מיגרנות וכאבי ראש, התעטשויות חוזרות ונשנות, גרד טורדני ובלתי נשלט, צריבה בעיניים ודמע ובמקרים קיצוניים אפילו למוות (כמו שקרה לשחקנית בריטני מרפי)!

ישנם גורמים רבים שגורמים לעובש בקירות:

לעובש בבית ישנן מספר סיבות, למשל:

  • קירות לחים
  • מקומות חשוכים
  • עיבוי פנימי
  • חוסר אוורור
  • לחות שמצטברת על חלונות וקירות שמקורה במשקעים
  • נזילות של צינורות גלויים או נסתרים

איך להיפטר מכתמי העובש?

אחת “משיטות הסבתא” שאנשים רבים נוהגים להשתמש בהם על מנת לטפל בבעיות עובש היא שפשוף הכתמים באמצעות מטלית שנטבלה באקונומיקה וצובעים את המקום עם צבע מיוחד שכביכול נועד לטפל בבעיות רטיבות ועובש.

הבעיה היא שמדובר בפטרייה עמידה במיוחד, שעלולה לחזור אם לא תטפלו בשורש הבעיה. כלומר, יכול להיות שמקור העובש הוא בצינור שהתפוצץ בתוך הקיר, ואם לא תתקנו את הצינור, הרטיבות והלחות שייווצרו במשך הזמן, יגרמו לעובש לשוב ביתר שאת. לכן, חשוב מאוד לאתר את מקור הבעיה ולטפל בה, כירק כך תשמידו את נבגי העובש, והבעיה לא תשוב. כאן חברת תרמוטסט נכנסת לתמונה: תבצעו בדיקת עובש עם חברה אמינה ומקצועית לשירותכם.

באמתחתה של חברת תרמוטסט ניסיון עשיר בטיפול בבעיות עובש בקירות ובתקרה, ולקוחות רבים ומרוצים. אז אל תתמהמהו, הזמינו אותנו עוד היום ונסייע לכם לשמור על איכות חייכם ועל בריאותכם!