הטכנולוגיה שלנו

אמצעי גילוי נזילות

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר – הייטק בשירות האינסטלציה!

במקרים רבים איתור נזילה היא משימה שאינה יכולה להתבצע אלא בעזרת ציוד מתקדם. חברת תרמוטסט עושה שימוש באמצעי הטכנולוגיה המתקדמים ביותר. הנכם מוזמנים לקרוא על אודותם וליצור קשר עוד היום עם חברת תרמוטסט

וידיאו אנדוסקופיה

צלמת צנרת וידיאו אנדוסקופית היא מצלמת הייטק במלוא מובן המילה. סיב אופטי בקוטר של כ-סנטימטר אחד, המאפשר לצלם אזורים שאינם נגישים לצילום בצורה רגילה ודורשים הריסה של ריצוף וקירות. כיוון שקוטר המצלמה אינו עולה על סנטימטר אחד, ניתן להחדירה לצינורות ביוב ומים בקטרים קטנים, שאינם נגישים למצלמות ביוב רגילות.

צופים פנימה!
מצלמת וידיאו אנדוסקופיה מאפשרת לצפות בתוככי צינורות ביוב קטנים בחדרי אמבטיה. מערכת הביוב העוברת תחת רצפה חדר האמבטיה כוללת צינורות דקים, בקוטר של 3 עד 5 סנטימטרים לכל היותר. הצילום האנדוסקופי – בדיוק כמו ברפואה – מאפשר להכניס את המצלמה לתוך הצינורות וכן לתוך קופסאות הביקורת בחדרי האמבטיה. בצורה זו ניתן לצלם את צנרת הביוב ולקבל תמונה מלאה של המתרחש בפנים.

איתור שברים וסדקים
צילום ביוב וידיאו-אנדוסקופי מאפשר לאתר שברים וסדקים בצינור, מעיכות ודפורמציות נוספות, חפצים וגופים זרים התקועים בצנרת וחוסמים אותה וכן כל תקלה או כשל אחר בצנרת הביוב. כמו כן, ניתן לצלם גם את החללים הנמצאים מתחת לאמבטיה עצמה, בהם עוברים צינורות ביוב וצינור המים העודפים. פעולת הצילום מתחילה בקידוח קטן באחד מקירות החדר והיא מאפשרת לאתר דליפות מהצנרת, מהחיבורים ומבעיות איטום שונות, כמו גם מצינור העודפים.
מצלמה וידיאו-אנדוסקופיה חוסכת הרס מיותר ועלויות גבוהות הכרוכות בו ובה אנו עושים שימוש במקרים שונים מגוונים כמו באיתור נזילות מים וכן באיתור רטיבות. ניתן להשתמש במצלמה זו גם במקרים נוספים, בהתאם לצורך.

מצלמה טרמית להדמיה

מצלמה תרמית היא אמצעי הדמיה מתקדם המאפשר להמיר קרינת חום (קרינה אלקטרומגנטית בתחום האינפרה-אדום) לקשת של צבעים. גופים בעלי טמפרטורה שונה פולטים קרינה אינפרה-אדומים באורכי גל שונים. לפיכך מתקבלת תמונה המדמה את הבדלי הטמפרטורה באזור הנבדק – כאשר כל צבע מעיד על טמפרטורה שונה.

הבדלי טמפרטורה מאפשרים לחשוף מגוון רחב של כשלי-בנייה ועינו של המומחה תדע לאתר במדויק את סוגיהן ואת מיקומן במבנה.


המומחים של תרמוטסט מאתרים מגוון כשלים באמצעות מצלמת-חום:

איתור רטיבות הנגרם כתוצאה מבעיות איטום

איתור נזילות מים, דליפות מים וביוב מצנרות שונות

איתור מקורות לחות ורטיבות במבנה

איתור נקודות של אובדן-חום במבנים

נקודות כשל במערכות חשמל, עקב מגעים רופפים

ועוד


להלן המחשה של יכולת המצלמה התרמית לאתר נזילות בצורה קלה ומהירה:

גלאי אלקטרומגנטי לאיתור תשתיות

דיירים רבים דוחים את התיקון של נזקי הצנרת הפנימית בבתים שלהם משום שהם מאמינים שאיתור ותיקון הנזילה יגררו הוצאות כבדות ויצריכו הרס מוחלט של הקיר. אנחנו שמחים לבשר לכם שעם הציוד המתקדם של חברת תרמוטסט, שבירה של הקיר על בסיס השערה בלבד היא נחלת העבר ותו לא. בין היתר עושים המומחים של תרמוטסט שימוש בציוד חדיש שנקרא גלאי אלקטרומגנטי.

מה הוא חיישן אלקטרומגנטי?

הגלאי האלקטרומגנטי, בדומה למכשיר הרדאר, מאתר תשתיות באמצעות שליחה וקבלה של גלים אלקטרומגנטיים. בשונה מהרדאר חודר הבטון והקרקע, הגלאי האלקטרומגנטי משתמש במספר רב יותר של תדירויות, בעוצמות משתנות, דבר המאפשר לו לאתר מגוון תשתיות בעומק הקרקע (עד 6 מטרים), לשם גלי הרדאר אינם מגיעים.

גלאי תשתיות אלקטרומגנטי מאפשר לאתר צנרות מים וביוב, כבלי חשמל, סיבים אופטיים ועוד. כמו כן, בניגוד לרדאר, גלאי התשתיות האלקטרומגנטי ניתן לפירוק: אפשר להפריד את המשדר מהמקלט ולחבר את זה הראשון לצינור מתכת. בצורה זו המקלט מאפשר לעקוב אחר התוואי של הצינור, בעומק הקרקע, תוך כדי שהגלאי מתעלם מתשתיות אחרות המפריעות למהלך הבדיקה.

היתרונות של שימוש בגלאי אלקטרומגנטי

שמירה מרבית על האסתטיקה של הקיר.

חיסכון ניכר בכסף.

איתור מהיר ויעיל של מיקום הנזילה המתבצע לעיתים תוך דקות אחדות.

יכולת לזהות את כל סוגי הנזקים לרבות דליפות קלות בלבד.

יכולת לזהות דליפות בכל סוגי הצינורות הקיימים, לרבות צינורות נחושת ללא תלות בקוטר של הצינורות.

לסיכום, במידה ואתם מעוניינים למנוע החמרה במצב הצנרת שלכם ולטפל בבעיות שהתעוררו מוקדם ככל האפשר תוך הימנעות מנזק מיותר לקירות או לריצוף, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של חברת תרמוטסט, לקבל מענה ממוקד, מקצועי וקשוב ולהפקיד את הצנרת שלכם בידיים המקצועיות ביותר.

קורלטור לאיתור דליפה

קורלטור הוא מכשיר המאתר דליפות ונזילות על סמך גלי הקול הנוצרים בזמן דליפת מים או ביוב. הקורלטור קולט ומנתח את הרעשים האקוסטיים השונים ובאמצעות יחידת עיבוד מתקדמת – המשתמשת במספר טכנולוגיות – מציג את מוקד הנזילה ברמת דיוק גבוהה. בשיטה זו איתור רטיבות מתחת לריצוף או איתור נזילות מים הופכים קלים יותר ופשוטים יותר.

השימוש בקורלטור לאיתור נזילות

שני גששי הקורלטור מונחים בשני קצותיו של הצינור ומבצעים ניתוח השוואתי (קורלציה) בין גלי הקול המגיעים מכל אחד מהקצוות. לאחר עיבוד הנתונים על ידי יחידת העיבוד, הקורלטור מצביע על המיקום המדויק של הנזילה. ניתן להשתמש בקורלטור בצינורות מכל הסוגים: מברזל ונחושת ועד פלסטיק ובכך לחסוך הרס ועלויות מיותרות.

לאתר מבלי להרוס

במידה ואתם מזהים סימנים של לחות או רטיבות וחוששים שתיקון הצנרת יעלה לכם ביוקר, אנחנו מעוניינים ליידע אתכם כי בכל מה שנוגע לתיקון נזקי צנרת, ישנה חשיבות גבוהה לפעול לתיקון התקלה כמה שיותר מוקדם. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שנזקי צנרת לרוב רק הולכים ומחריפים, ובסופו של דבר גם חור קטן או סדק זעיר בצינור יכולים להוביל יום אחד לפיצוץ של הצינור ולנזקים כבדים למערכת ולתכולת הדירה או המשרד.

 

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע של חברת תרמוטסט ולקבל מענה מקצועי, ממוקד וסבלני תוך זמן קצר ועם המכשור המתקדם ביותר.

לא איתרנו לא שילמתם!

קצרים בזמן? השאירו שם + נייד ונחזור אליכם