מכשיר לגילוי נזילות

איתור מוקדם של נזילות בצורה איכותית ובלתי מזיקה אינה מלאכה שכל אחד יכול לבצע, כיוון שמדובר במלאכה אשר דורשת שילוב של מכשור מתקדם ומומחיות המבוססת על ניסיון מקצועי. חברת תרמוטסט מציעה בדיוק שירות זה, והינה החברה המובילה בישראל לאיתור נזילות.

כאמור, אף על פי שטכנולוגיות איתור הנזילות התקדמו מרחק עצום מהיכן שהיו אפילו לפני עשר שנים בלבד, הרי שלא די במכשיר גילוי נזילות, כדי למצוא נזילות ואת מיקומן המדויק באופן מקצועי. דבר זה נכון במיוחד כאשר יש לעשות שימוש בגלאי נזילות במקומות מורכבים, כגון נזילות בקרקע, נזילות בבטון ועוד.

יש לציין עוד, כי אין מכשיר לגילוי נזילות שהוא פתרון אולטימטיבי לגילוי של כל נזילה. יש להתאים את המכשור המתאים לכל מקום ולכל עבודה, כאשר לכל גלאי נזילות יש את היתרונות והחסרונות שלו. כך, למשל, חברת תרמוטסט, עושה שימוש במספר סוגים של טכנולוגיות, ביניהן: מצלמות תרמיות לגילוי נזילות לפי טמפרטורה, רדאר לגילוי נזילות דרך הקרקע ודרך מצע בטון, לצורכי איתור נזילות מים באמצעות גלים אלקטרומגנטיים, גלאי קול ואפילו מצלמות ביוב, אותן ניתן להחדיר לתוך צנרת דקה. כל הטכנולוגיות הנ”ל מספקות לצוות המיומן של תרמוטסט תמונה מדויקת להפליא של הצנרת ומצבה, ומידע אמין ומדויק בנוגע לנזילות, או אפילו בנוגע לנזילות בהתהוות, בטרם אלו מתפרצות ומתחילות לגרום נזק.
גלאיי נזילות מאפשרים איתור מוקדם ומדויק של נזילות מים, ובכך חוסכים מאנשים עוגמת נפש רבה ואובדן מיותר של זמן וכסף. אולם כדי ליהנות ממלוא היתרונות אותם טכנולוגיה זו יכולה להציע יש להקפיד ולעשות בדיקות צנרת על בסיס שוטף. כמובן שתכיפות הבדיקות תלויה בסוג המבנה, בסוג הצנרת ובאופי השימוש, אולם בסך הכול, עבור צרכן פרטי בעל צנרת תקינה בסה”כ, די לבצע בדיקה עם מכשיר לגילוי נזילות לפחות כל שנה-שנתיים.
בנוסף לשירותי איתור הנזילות המתקדם, מציעה תרמוטסט גם מענה איכותי לנזילות אותן היא מאתרת, לרבות פתיחת סתימות בטון במרזבים, הדבקת טלאים בצינורות ביוב ועוד. כך, נהנים לקוחות החברה מפתרון מלא, תחת קורת גג אחת.
רוצים לקבל מידע נוסף על בדיקות נזילות, ללא נזקים מבניים?
צוות תרמוטסט ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב על שאלות, לייעץ ולצרף גם אתכם למעגל הלקוחות המרוצים של החברה.

לא איתרנו לא שילמתם!

קצרים בזמן? השאירו שם + נייד ונחזור אליכם