נזילה בבניין משותף

בדיקת תשתיות ביוב

מגורים בבניין משותף כרוכים באחריות של כלל הדיירים לרכוש ולתשתיות המשותפות, לרבות בחינת תשתיות הביוב והמים. פעולות אלו מבוצעות על ידי תרמוטסט, חברה מקצועית ואמינה המספקת בדיקת תשתיות ביוב ומים לוועדי בית בבניינים משותפים. באמצעות הבדיקות ניתן למנוע נזקים והוצאות כבדות לדיירי הבניין.

 החשיבות של בדיקת תקינות תשתיות ביוב ומים בבניין

בכל בניין משותף קיימות מערכות מים וביוב המשרתות את דייריו. מדובר במערכות גדולות ומסועפות הפועלות בכל ימות השנה וחשופות עם הזמן למפגעים ונזקים שונים.

גילוי מראש של ליקויים אלו עשוי בהחלט לחסוך בנזקים ובהוצאות שמקורם בין היתר במפגעים הבאים:

  • פיצוץ בצנרת המים והביוב – עלול לגרום לנזקים כבדים הכרוכים בעלויות תיקון גבוהות.
  • הצפות – תשתית ביוב שאינה תקינה עלולה בעיקר בחודשי החורף לגרום להצפות, המובילות לנזק לתשתיות המבנה ולרכוש, ואף המהוות מפגע תברואתי.
  • כשלי איטום – בעיות במערכת המים והביוב יכולות לנבוע גם מכשלי איטום של הגג והקירות החיצוניים של המבנה. אם כשלים אינם מאותרים הם עלולים בעיקר בעת ירידת גשמים לגרום לרטיבות ונזילות. גם כאן מדובר בבעיה המסתכמת בנזק כבד לתשתיות המבנה, לרכוש משותף ולרכוש פרטי של הדיירים.
  • נזילות המעלות את צריכת המים בבניין – נגרמות ממקורות נזילה סמויים, אשר איתורם יקטין את הוצאות צריכת המים של הבניין המשותף.

 בדיקת תשתיות מים ואיתור נזילות בבתים משותפים

תרמוטסט מתמחה באספקת שירותי בדיקת תשתיות מים ואיתור של נזילות עבור ועדי בית בבניינים משותפים. השירות המקצועי מספק לדיירי הבניין תמונת מצב כוללת אודות צריכת המים שלהם, ומסייע באיתור מקורות נזילה במבנה. בדיקות אלו מבוצעות באמצעות ציוד וכלים מתקדמים ביותר, המאפשרים לאתר נזילות סמויות מהעין מבלי להסב נזקים לבניין. בתום הבדיקות ובחינתן המקצועית מוגש לוועד הבית דו”ח מפורט אודות מצב תשתיות המים והביוב. במידה והתגלו במערכות אלו כשלים ובעיות, הדו”ח גם ימליץ על דרכים ואמצעים לטיפול בהם ולתיקונם.

 מה כוללת הבדיקה

בדיקת תשתיות מים וביוב של תרמוטסט בבניין משותף כוללת:
  • בדיקה של כל תשתיות הבניין – לרבות בדיקת קווי ותשתיות ביוב, בדיקת צינורות מים קרים ובדיקתם של צינורות אספקה לבניין.
  • בדיקת חיבורי מערכת הביוב והמים – כוללת בחינה והתראה עקב חיבורים לא חוקיים לתשתיות המים והביוב המשותפות של הבניין.
  • בדיקת כשלי איטום בגג, בקירות חיצוניים ובניקוז – הכשלים מאותרים באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם הכולל מצלמות תרמיות, גלאי קול ומכשירי רדאר. אופן הטיפול המומלץ בעקבות הבדיקות משתנה בהתאם להיקף הבעיה ומיקומה. יש לציין כי לא אחת ניתן לטפל בחלק מבעיות האיטום המאותרות בזמן באופן נקודתי.

 היתרונות של שירותי תרמוטסט

תרמוטסט הינה חברה מובילה ומוסמכת לביצוע בדיקות תקינות מערכות מים וביוב בבניינים משותפים, וזאת באמצעות טכנולוגיות מתקדמות שאינן הרסניות. לחברה ניסיון רב שנים בעבודה מול ועדי בתים, והיא מבינה היטב את צרכיהם השונים. בנוסף, בצוותי החברה עובדים רק אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים באיתור נזילות בתל אביב, בעזרת שילוב של ציוד וטכנולוגיות מתקדמות. כמו כן, החברה מתחייבת לשירות מהיר כולל שירותי SOS במקרי חירום. כאמור, כל לקוח של החברה מקבל לידיו דוח מפורט המלווה בהסבר מלא אודותיו, וכולל גם ייעוץ מקצועי להמשך תיקון וטיפול בליקויים ובבעיות שהתגלו בתשתיות המים והביוב של המבנה.

 

איתור נזילות מים על ידי המומחים – בלי הרס וגילוי ממוקד! לקביעת פגישת ייעוץ, התקשרו אלינו  053-7282928 ונשמח לעמוד לשירותכם!

לא איתרנו לא שילמתם!

קצרים בזמן? השאירו שם + נייד ונחזור אליכם