נזילות

נזילות מים אינן נעלמות מעצמן

אם הבחנתם בנזילה של מים מהתקרה או מהקיר, אל תעצמו עין ותסתפקו ב”יהיה בסדר”. הן תמיד יתחילו בקטן, ואם הן לא יטופלו מיד, הנזק שהן עלולות לגרום הוא עצום. אף כי במדינת ישראל מים נחשבים לברכה, כשמדובר בנזילות מים בקיר או ברטיבות בתקרה, המים יכולים להיות צרה צרורה, כאשר אלו יכולות להיגרם בעקבות סיבות רבות: היעדר איטום או איטום לקוי של גג הבית, צנרת שנסדקה, כשלי בנייה, בלאי טבעי של הצנרת וכו’.

לא משנה מהי הסיבה, במוקדם או במאוחר הנזילות יגרמו לנזקים כבדים מאוד לבית שלכם

  • אסטתיקה היא המפגע הראשון בבעיות נזילת מים. תחילה, דליפה קטנה אולי לא תורגש זמן קצר,  אך במהרה היא תתפתח לטלאי רטיבות מכוערים, ועם הזמן, הרטיבות הזו תתפתח לקילופי הסיד והטיח, ומשם קצרה הדרך לכתבי עובש ותחב.
  • נזקי מים אינם עוצרים אך ורק בהיבט האסטתי:  נזקים שלא טופלו בזמן הופכים עד מהרבה לנזקים בריאותיים המסכנים קשישים וחולי אסטמה במיוחד, ועל כן אסור לשהות בחלל שבו קיים עובש ותחב.
  • ליקויי בנייה הם צד נוסף של נזקי רטיבות המסכנים חיים, למשל, במקרה של תקרה שנספגה בכמויות מהותיות של מים, התקרה  עשויה לקרוס על יושביה. בנוסף, ליקויי בנייה יקשו מאוד עליכם למכור או להשכיר את ביתכם, משום העובדה כי ליקויים אלו גורמים לירידה משמעותית בשווי הנכס שלכם.
  • מרבית הקירות בבית שלנו הם קירות המשותפים לשתי דירות.  לכן, כל נזק רטיבות בדירתנו עלול לפגוע גם בשכנים שלנו. אם לא נטפל במהרה בצרה הזו, נהיה אחראים גם לנזקים בדירות השכנים. נזקים אלו לא רק שמחייבים אותנו לשלם הרבה יותר כסף עבור תיקונם., אלא גם מובילים לסכסוכי שכנים קשים.

תרמוטסט – הסוף לנזילות!

 

בדיוק בשל כל הסיבות הללו, יש לטפל בנזילות בהקדם האפשרי כדי למזער את הנזק למבנה ואת ההוצאות הכספיות. וכדי לטפל בנזילות כמו שצריך, יש לבצע איתור נזילות ממוקד ומדויק. חברת תרמוטסט מתמחה באיתור נזילות מים באמצעות מצלמה תרמית וציוד טכנולוגי מתקדם, המאפשר לזהות את מוקד הנזילה המדויק במהירות ומבלי לגרום לנזקים מיותרים. אם גם אתם הבחנתם בראשיתה של נזילה בבית, אל תהססו ואל תתמהמהו.


צרו קשר בהקדם עם תרמוטסט והזמינו איתור נזילות מקצועי, מהיר, יעיל וממוקד. רק עם תרמוטסט תוכלו להימנע מכל הנזקים הכבדים שיכולים להיגרם כתוצאה מנזילות!

לא איתרנו לא שילמתם!

קצרים בזמן? השאירו שם + נייד ונחזור אליכם