איתור רטיבות בתקרה

רטיבות בתקרה

גיליתם כתמי מים בתקרה? ראיתם נזילה בתקרה, שמשאירה שלוליות של ממש על הרצפה? רטיבות אינה דבר שלמה בכך, ומצריכה טיפול מקצועי ומיידי.

חברת תרמוטסט מתמחה באיתור נזילות באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים, המאפשרים למצוא את מקור הבעיה בצורה יעילה ומהירה.

אנו מאתרים מקור לרטיבות בתקרה מכל הסוגים:

 
  • דליפת צנרת
  • חדירת רטיבות כתוצאה מליקויי איטום
  • איתור מקורות לחות במבנה
  • איתור נקודות אובדן חום במבנה
  • ועוד
 
סובלים מרטיבות בתקרה? ספרו לנו על הבעיה 053-7282928
 

איך נוצרת רטיבות בתקרה

רטיבות בתקרה הינה בעיה המיוחסת בעיקר לבתים פרטיים או לקומות אחרונות במבנים. עם זאת, בעיה זו יכולה להופיע גם בקומות הביניים. בעיית רטיבות בתקרה יכולה להיווצר בעקבות איטום גג לקוי, ולכן מי הגשמים מצליחים לחדור לתוך הבית. מצד שני, תופעה זו יכולה להיווצר בעקבות פיצוץ צנרת אצל השכנים מלמעלה. בכל המקרים הללו, הבעיה עצמה לא בהכרח מופיעה באזור שבו התגלתה הנזילה, ולכן יש לחפש אחר מקור הדליפה בקפדנות רבה, זאת כדי לפתור את הבעיה בצורה יעילה.

נושא של איתור נזילות היה עד לא מזמן בעייתי ביותר, שכן כדי למצוא את מקור הנזילה, היה צריך להרוס קירות, מה שהוביל לשיפוצים נרחבים. כיום, ניתן לחסוך ממון רב על שיפוץ הבית באמצעות פנייה לחברה המבצעת איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית.

חברת תרמוטסט מתמחה באיתור נזילות באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים, והיא מוצאת את מקור הרטיבות בתקרה ביעילות ובמהירות. בצורה זו, התיקון של הנזילה מהיר ויעיל, ופותר את בעיית הרטיבות אחת ולתמיד.

חברת תרמוטסט מעמידה לרשותכם את המכשור המתקדם ביותר, צוות עובדים מקצועי וניסיון של שנים רבות. בצורה זו אנו מגיעים לפתרון מהיר של בעיית הנזילה בתקרה.

לא איתרנו לא שילמתם!

קצרים בזמן? השאירו שם + נייד ונחזור אליכם