תיקון נזילות

תיקון נזילות מים

הדרך לתיקון של נזילה מתחילה קודם כל באיתור שלה

נזילות בצנרת מהוות בעיה מאוד לא נעימה שגורמת לנזקים בתקרה, בקירות וברצפה. לעתים קרובות, קשה מאוד לאתר מהו מקור הנזילה והדבר גורם להיסחבות עם הבעיה לאורך זמן רב מדי. במקרים מסוימים אנשים אף חוששים להזמין איש מקצוע שינסה לטפל בבעיה, עקב החשש מהרס הבלטות והקירות בתהליך איתור הנזילות מים בבית. אולם, כיום קיימות שיטות מתקדמות שמאפשרות לאתר נזילות ללא כל הרס של הבית, כך שאין סיבה לחשוש. חשוב להבין שכדי לתקן נזילה נסתרת, אין מנוס מלאתר אותה באופן מדויק, ולכן ביצוע של איתור נזילות מקצועי הוא הכרחי.

השלבים לפתרון של נזילה

יש כמה דברים שצריכים להתבצע על מנת לתקן נזילה בצורה איכותית:

  • הזמנת שירות גילוי נזילות – לא כל חברת אינסטלציה משמשת באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים המשמשים כיום לאיתור נזילות. אם יש סימנים לנזילה בביתכם, חשוב שבשלב הראשון תתקשרו לחברה שמבצעת שירות מקצועי של גילוי נזילות ללא הרס של הבית. השירות לרוב מתבצע באמצעות מצלמת אינפרא אדום שמאתרת שינויים תרמיים בין האזורים עם הנזילה לבין אלו שאינם רטובים מהמים. מדובר בתהליך קצר ופשוט שחוסך עוגמת נפש רבה הכרוכה בהרס מיותר של הקירות והבלטות.
  • טיפול ממוקד בנזילה – לרוב, חברה שתספק שירות לאיתור הנזילות תעסיק מומחים באינסטלציה שיוכלו גם לתקן את הנזילה. על מנת לתקן את הנזילה תהיה חובה לשבור את האזור שמסביבה, אך כשיודעים מהי הנקודה המדויקת ההרס יהיה מינורי ביותר. הטיפול בנזילה יתבצע על ידי אינסטלטור מומחה שיש לו ידע רחב וניסיון בתחום.
  • אחזקה של מערכת האינסטלציה – לאחר שמבצעים איתור ותיקון של נזילות מומלץ להבין מה גרם לבעיה. אם האינסטלטור העיד על כך שיש חלודה בצנרת, ייתכן שיהיה כדאי לכם להחליף את הצנרת כולה. מומלץ לבצע גם אחזקה משמרת שכוללת טיפול בסתימות שונות בצנרת.

המומחים באיתור ובטיפול בכל סוגי הנזילות

חברת תרמוטסט היא חברה עם ניסיון רב באיתור נזילות ובתיקונן תוך שימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. פנו אלינו כעת ונדאג להעניק לכם שירות מקצועי, אמין ואיכותי.

לא איתרנו לא שילמתם!

קצרים בזמן? השאירו שם + נייד ונחזור אליכם