גילוי נזילות

חושדים שיש לכם נזילה? מעוניינים לקנות דירה? חשוב שתפנו לשירותי הגילוי.

חברת תרמוטסט מספקת שירותים ביעילות ובמהירות, בזכות שימוש במצלמה תרמית מתקדמת.

חייגו אלינו והזמינו שירותי גילוי נזילות מתקדמים

053-7282928

איתור נזילה סמויה
גילוי נזילות במצלמה תרמית
גילוי נזילות

חברת תרמוטסט פותרת לכם בעיות רבות בעת גילוי נזילות מים בביתכם:

  • נזקים אסתטיים – ההיבט האסתטי הוא ההיבט הראשון והמורגש ביותר שלבעיות נזילות ורטיבות. נזילה קטנה לא תורגש בהתחלה, אולם תוך זמן קצר היא תגרום להתפתחות כתמי רטיבות שיכערו את הבית שלכם. במשך הזמן הרטיבות בקיר או בתקרה תגרום להתקלפות של הסיד והטיח, ואף לכתמי עובש וטחב.
  • נזקים בריאותיים – נזילה שלא אותרה ותוקנה עלולה לסכן את בריאותם שלכל דיירי הבית. כאמור, נזילות עלולות לגרום להיווצרות טחב ועובש, שמעכירים את איכות האוויר שאנו נושמים, ומסוכנים במיוחד לקשישים, לילדים ולחולי אסטמה. לכן, אסור לשהות במבנה שבו אותרו מפגעים אלו.
  • נזקים בטיחותיים – רטיבות עלולה לגרום לבעיות בטיחות. למשל, תקרה שנספגה בכמויות גדולות של מים עלולה בסופו של דבר לקרוס על יושביה.
  • ליקויי בנייה – נזקי רטיבות ונזילות שלא טופלו הופכים במהרה מנזקים אסתטיים, בריאותיים ובטיחותיים לליקויי בנייה של ממש, שהתיקון שלהם יקר ביותר.
  • סכסוכי שכנים – קירות רבים בבית מגורים משותפים לשתי דירות. אפילו הרצפה שלנו היא תקרתו של השכן שגר מתחתינו. לכן, כל נזק רטיבות בדירתנו עלול לפגוע גם בשכנים שלנו. אם לא נטפל במהרה בנזילות שמקורן בביתנו, נמצא את עצמנו אחראים גם לנזקים אסתטיים, בריאותיים ובטיחותיים בדירות השכנים. נזקים אלו לא רק שמחייבים אותנו לשלם הרבה יותר כסף עבור תיקונם, לא אחת הם גם מובילים לסכסוכי שכנים קשים.
גילוי נזילה בבית

המכשור המתקדם ביותר לגילוי נזילות

תרמוטסט משתמשת במצלמות תרמיות, במצלמות ביוב, ברדארים חודרי קרקע ובטון, בקורלטור ובגלאי אלקטרומגנטי על מנת לאתר דליפות. מכשירים אלה מאפשרים גילוי נזילות באופן קל יותר ממה שהיה נהוג בעבר. הודות לשימוש בהם, לא צריך בדרך כלל לשבור חלקים גדולים של הקירות או של הריצוף.

תרמוטסט – הסוף לנזילות!

כדי לטפל בנזילות כמו שצריך, יש לבצע איתור נזילות ממוקד ומדויק. חברת תרמוטסט מתמחה באיתור נזילות מים באמצעות מצלמה טרמיתוציוד טכנולוגי מתקדם, המאפשר לזהות את מוקד הנזילה המדויק במהירות ומבלי לגרום לנזקים מיותרים. אם גם אתם הבחנתם בראשיתה של נזילה בבית, אל תהססו ואל תתמהמהו– התקשרו אלינו, ואנו נעזור לכם להגיע לפתרון יעיל של הבעיה.