גלאי אלקטרו מגנטי לאיתור תשתיות

במידה ולאחרונה שמתם לב שעל אחד מהקירות בבית או במשרד הופיעו סימנים שמעידים על נזילה פנימית (כתבי עובש בדמות שורות של נקודות, צבע מתקלף או לחות שהופיעה על פני השטח), חשוב מאוד שלא תתעלמו מהם, כיוון שנזקי צנרת לנצח רק הולכים ומחריפים.

דיירים רבים דוחים את התיקון של נזקי הצנרת הפנימית בבתים שלהם משום שהם מאמינים שאיתור ותיקון הנזילה יגררו הוצאות כבדות ויצריכו הרס מוחלט של הקיר. אנחנו שמחים לבשר לכם שעם הציוד המתקדם של חברת תרמוטסט, שבירה של הקיר על בסיס השערה בלבד היא נחלת העבר ותו לא. בין היתר עושים המומחים של תרמוטסט שימוש בציוד חדיש שנקרא גלאי אלקטרומגנטי.

מה הוא חיישן אלקטרומגנטי?

הגלאי האלקטרומגנטי, בדומה למכשיר הרדאר, מאתר תשתיות באמצעות שליחה וקבלה של גלים אלקטרומגנטיים. בשונה מהרדאר חודר הבטון והקרקע, הגלאי האלקטרומגנטי משתמש במספר רב יותר של תדירויות, בעוצמות משתנות, דבר המאפשר לו לאתר מגוון תשתיות בעומק הקרקע (עד 6 מטרים), לשם גלי הרדאר אינם מגיעים.

גלאי תשתיות אלקטרומגנטי מאפשר לאתר צנרות מים וביוב, כבלי חשמל, סיבים אופטיים ועוד. כמו כן, בניגוד לרדאר, גלאי התשתיות האלקטרומגנטי ניתן לפירוק:

אפשר להפריד את המשדר מהמקלט ולחבר את זה הראשון לצינור מתכת. בצורה זו המקלט מאפשר לעקוב אחר התוואי של הצינור, בעומק הקרקע, תוך כדי שהגלאי מתעלם מתשתיות אחרות המפריעות למהלך הבדיקה.

היתרונות של שימוש בגלאי אלקטרומגנטי

  • שמירה מרבית על האסתטיקה של הקיר.
  • חיסכון ניכר בכסף.
  • איתור מהיר ויעיל של מיקום הנזילה המתבצע לעיתים תוך דקות אחדות.
  • יכולת לזהות את כל סוגי הנזקים לרבות דליפות קלות בלבד.
  • יכולת לזהות דליפות בכל סוגי הצינורות הקיימים, לרבות צינורות נחושת ללא תלות בקוטר של הצינורות.

 

לסיכום, במידה ואתם מעוניינים למנוע החמרה במצב הצנרת שלכם ולטפל בבעיות שהתעוררו מוקדם ככל האפשר תוך הימנעות מנזק מיותר לקירות או לריצוף, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של חברת תרמוטסט, לקבל מענה ממוקד, מקצועי וקשוב ולהפקיד את הצנרת שלכם בידיים המקצועיות ביותר.