קורלטור לאיתור נזילות

אחד הצינורות במערכת האינסטלציה הביתית דולף וכתמי הלחות כבר מתחילים להתפשט על אחד הקירות בבית או במשרד? אל דאגה, אנשי המקצוע של חברת תרמוטסט, החברה המובילה בתחום האיתור והתיקון של נזקי צנרת, ישמחו להגיע אליכם ולאתר את הנזילה ללא צורך בשבירת קירות.

בניגוד ללא מעט בעלי מקצוע בתחום האינסטלציה, המומחים של תרמוטסט עושים שימוש בציוד חדיש ומתקדם שנקרא קורלטור.

קורלטור הוא מכשיר המאתר דליפות ונזילות, על סמך גלי הקול הנוצרים בזמן דליפת מים או ביוב. הקורלטור קולט ומנתח את הרעשים האקוסטיים השונים, ובאמצעות יחידת עיבוד מתקדמת – המשתמשת במספר טכנולוגיות – מציג את מוקד הנזילה ברמת דיוק גבוהה.בשיטה זו  איתור רטיבות מתחת לריצוף או איתור נזילות מים הופכים קלים יותר ופשוטים יותר.

השימוש בקורלטור לאיתור נזילות

שני גששי הקורלטור מונחים בשני קצותיו של הצינור, ומבצעים ניתוח השוואתי (קורלציה) בין גלי הקול המגיעים מכל אחד מהקצוות. לאחר עיבוד הנתונים על ידי יחידת העיבוד, הקורלטור מצביע על המיקום המדויק של הנזילה. ניתן להשתמש בקורלטור בצינורות מכל הסוגים: מברזל ונחושת ועד פלסטיק,  ובכך לחסוך הרס ועלויות מיותרות.

לאתר מבלי להרוס

במידה ואתם מזהים סימנים של לחות או רטיבות וחוששים שתיקון הצנרת יעלה לכם ביוקר, אנחנו מעוניינים ליידע אתכם כי בכל מה שנוגע לתיקון נזקי צנרת, ישנה חשיבות גבוהה לפעול לתיקון התקלה כמה שיותר מוקדם. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שנזקי צנרת לרוב רק הולכים ומחריפים, ובסופו של דבר גם חור קטן או סדק זעיר בצינור יכולים להוביל יום אחד לפיצוץ של הצינור ולנזקים כבדים למערכת ולתכולת הדירה או המשרד.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע של חברת תרמוטסט ולקבל מענה מקצועי, ממוקד וסבלני תוך זמן קצר.