וידיאו אנדוסקופיה

צלמת צנרת וידיאו אנדוסקופית היא מצלמת הייטק במלוא מובן המילה. מדובר בסיב אופטי בקוטר של כ-סנטימטר אחד, המאפשר לצלם אזורים שאינם נגישים לצילום בצורה רגילה, ודורשים הריסה של ריצוף וקירות. כיוון שקוטר המצלמה אינו עולה על סנטימטר אחד, ניתן להחדירה לצינורות ביוב ומים בקטרים קטנים, שאינם נגישים למצלמות ביוב רגילות.

צופים פנימה!
מצלמת וידיאו אנדוסקופיה מאפשרת לצפות בתוככי צינורות ביוב קטנים בחדרי אמבטיה. מערכת הביוב העוברת תחת רצפה חדר האמבטיה כוללת צינורות דקים, בקוטר של 3 עד 5 סנטימטרים לכל היותר. הצילום האנדוסקופי – בדיוק כמו ברפואה – מאפשר להכניס את המצלמה לתוך הצינורות וכן לתוך קופסאות הביקורת בחדרי האמבטיה. בצורה זו ניתן לצלם את צנרת הביוב ולקבל תמונה מלאה של המתרחש בפנים.

איתור שברים וסדקים
צילום ביוב וידיאו-אנדוסקופי מאפשר לאתר שברים וסדקים בצינור, מעיכות ודמפורמציות נוספות, חפצים וגופים זרים התקועים בצנרת וחוסמים אותה וכן כל תקלה או כשל אחר בצנרת הביוב. כמו כן, ניתן לצלם גם את החללים הנמצאים מתחת לאמבטיה עצמה, בהם עוברים צינורות ביוב וצינור המים העודפים. פעולת הצילום מתחילה בקידוח קטן באחד מקירות החדר, והיא מאפשרת לאתר דליפות מהצנרת, מהחיבורים ומבעיות איטום שונות, כמו גם מצינור העודפים.
מצלמה וידיאו-אנדוסקופיה חוסכת הרס מיותר ועלויות גבוהות הכרוכות בו ובה אנו עושים שימוש במקרים שונים מגוונים כמו באיתור נזילות מים וכן באיתור רטיבות. ניתן להשתמש במצלמה זו גם במקרים נוספים, בהתאם לצורך.

למידע נוסף ולהזמנת צילום ביוב בשיטת הווידיאו-אנדוסקופיה – פנו למומחים של תרמוטסט!