איתור נזילות במצלמה טרמית

 

נזילות בבית אינן דבר נעים. כל אחד שמאתר נזילה בבית, מיד חושב על ההוצאה הכספית הגדולה הכרוכה בתיקון הנזילה, על שבירת הקירות והלכלוך שיצטבר בכל חלקי הבית, ועל הבלגן הגדול הכרוך בכל הדבר. אבל את כל זה ניתן לעשות בדרך חדשנית לאיתור ותיקון נזילות ללא שבירת קירות מסיבית וללא רעש ולכלוך אין סופיים. איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית על ידי אנשי מקצוע מיומנים מחברת תרמוסטט תהפוך את התקלה שלכם לדבר שניתן לתקן במהירות וביעילות, וללא שבירת קירות מיותרים.

בעבר היה מגיע האינסטלטור לביתכם, ומנסה לאתר את מקור הנזילה באמצעות אינטואיציה ונסיון העבר שלו. המשימה היתה כרוכה בשבירת קירות מסיבית, מכיוון שבמקרים רבים מקור הנזילה אינו קרוב כלל למקום התגלותה. כיום אין צורך עוד במעשי כשפים אלה, אלא לסמוך על צוות תרמוסטט שיגיע אליכם עם מצלמה תרמית, המסוגלת לאתר את המקור של כל נזילה במדוייק. לא משנה אם הנזילה בקיר, בתקרה או ברצפת הבית, צוות תרמוסטט יאתר אותה במהירות, ויתקן את הדרוש בצורה הכי פחות פוגעת בבית.

מצלמה מאתרת נזילות

כיצד מאתרים נזילות על ידי מצלמה תרמית?

מצלמה תרמית איננה מצלמת כפי שהמצלמה שלכם עובדת. מצלמה תרמית משתמשת בקרני אינפרא אדום, ומציגה על צג המצלמה את הבדלי הטמפרטורה הקיימים מעבר לקיר על ידי צבעים שונים. הבדלי הטמפרטורה מתורגמים על ידי איש המקצוע למיקום הנזילה המדוייק, על ידי הבנה שבמקום הנזילה תהיה טמפרטורה שונה מאשר במקום שבו המים זורמים בתוך הצינור. בצורה זו ניתן לאתר במדויק את מקום הנזילה ולשבור רק את חלק הקיר הנחוץ כדי לעשות את התיקון.

 

המצלמה התרמית מאפשרת לאיש המקצוע להבחין בשינויים הדקים שבטמפרטורה שבקיר, ועל ידי ניתוח נכון של הצילום המתקבל לדעת במדוייק את מקור הנזילה. מצלמה תרמית היא אמצעי הדמייה מתקדם שכל אינסטלטור אמור לעשות בה שימוש בימנו אלה. לא עוד השערות לגבי מקור הנזילה, אלא בדיקה מדעית מדוייקת.


 

שימוש במצלמה תרמית לאיתור נזילות

צוות העובדים המקצועי של תרמוסטט עושה שימוש במצלמה תרמית לצרכים הבאים:

• איתור נזילות מים, דליפות מים וביוב מצינורות שונים

•איתור רטיבות שנגרמת כתוצאה מבעיות איטום במבנה

•איתור של נקודות אובדן חום במבנים

יש לכם נזילה – תרמוסטט לשרותכם

חברת תרמוסטט הינה חברה לאינסטלציה, והיא עוסקת בכל סוגי התיקונים של צנרת מים וביוב. החברה מתקנת מערכות אינסטלציה בבתים פרטיים, דירות ומבנים שונים. חברת תרמוסטט עובדת עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק כיום, ויש לה נסיון רב שנים באיתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית וטכנולוגיות נוספות. החברה משלבת בין אמצעים לכלים מודרניים לאיתור ותיקון כל תקלה אפשרית במערכת המים והביוב.

הטכנולוגיות שבה משתמשת החברה הן: מצלמות תרמיות, רדאר חודר קרקע, רדאר חודר בטון, מצלמות ביוב, גלאי קול וגלאים אלקטרו מגנטיים. כל אלה מבטיחים לכם איתור ואנליזה מדוייקים של מקור הבעייה לפני תחילת עבודות התיקון במקום. לאחר איתור התקלה ייגשו אנשי המקצוע של תרמוסטט לתיקון הבעייה, שתהפוך לבעייה הרבה יותר קטנה ממה שחשבתם או חששתם. תרמוסטט מבצעת את כל סוגי התיקונים הנדרשים במהירות וביעילות רבה.

 

זקוקים לשירות איתור נזילת במצלמה טרמית? צרו קשר באופן מיידי עם המומחים של תרמוטסט

1-800-310-222