איתור דליפות מבריכות שחייה

גלאי אלקטרו מגנטי לאיתור תשתיות

במידה ולאחרונה שמתם לב שעל אחד מהקירות בבית או במשרד הופיעו סימנים שמעידים על נזילה פנימית (כתבי עובש בדמות שורות של נקודות, צבע מתקלף או לחות שהופיעה על פני השטח), חשוב מאוד שלא תתעלמו מהם, כיוון שנזקי צנרת לנצח רק הולכים ומחריפים.

דיירים רבים דוחים את התיקון של נזקי הצנרת הפנימית בבתים שלהם משום שהם מאמינים שאיתור ותיקון הנזילה יגררו הוצאות כבדות ויצריכו הרס מוחלט של הקיר. אנחנו שמחים לבשר לכם שעם הציוד המתקדם של חברת תרמוטסט, שבירה של הקיר על בסיס השערה בלבד היא נחלת העבר ותו לא. בין היתר עושים המומחים של תרמוטסט שימוש בציוד חדיש שנקרא גלאי אלקטרומגנטי.

מה הוא חיישן אלקטרומגנטי?

הגלאי האלקטרומגנטי, בדומה למכשיר הרדאר, מאתר תשתיות באמצעות שליחה וקבלה של גלים אלקטרומגנטיים. בשונה מהרדאר חודר הבטון והקרקע, הגלאי האלקטרומגנטי משתמש במספר רב יותר של תדירויות, בעוצמות משתנות, דבר המאפשר לו לאתר מגוון תשתיות בעומק הקרקע (עד 6 מטרים), לשם גלי הרדאר אינם מגיעים.

גלאי תשתיות אלקטרומגנטי מאפשר לאתר צנרות מים וביוב, כבלי חשמל, סיבים אופטיים ועוד. כמו כן, בניגוד לרדאר, גלאי התשתיות האלקטרומגנטי ניתן לפירוק:

אפשר להפריד את המשדר מהמקלט ולחבר את זה הראשון לצינור מתכת. בצורה זו המקלט מאפשר לעקוב אחר התוואי של הצינור, בעומק הקרקע, תוך כדי שהגלאי מתעלם מתשתיות אחרות המפריעות למהלך הבדיקה.

היתרונות של שימוש בגלאי אלקטרומגנטי

  • שמירה מרבית על האסתטיקה של הקיר.
  • חיסכון ניכר בכסף.
  • איתור מהיר ויעיל של מיקום הנזילה המתבצע לעיתים תוך דקות אחדות.
  • יכולת לזהות את כל סוגי הנזקים לרבות דליפות קלות בלבד.
  • יכולת לזהות דליפות בכל סוגי הצינורות הקיימים, לרבות צינורות נחושת ללא תלות בקוטר של הצינורות.

לסיכום, במידה ואתם מעוניינים למנוע החמרה במצב הצנרת שלכם ולטפל בבעיות שהתעוררו מוקדם ככל האפשר תוך הימנעות מנזק מיותר לקירות או לריצוף, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של חברת תרמוטסט, לקבל מענה ממוקד, מקצועי וקשוב ולהפקיד את הצנרת שלכם בידיים המקצועיות ביותר.

איתור דליפות בבריכות שחייה מתבצע קודם כל בעזרת העין. אחרי הכול, מפעילי הבריכה יודעים כמה מים אמורים להיות בה, ובכל מקרה בו כמות המים פחותה מהרגיל – חשוב מאוד לברר אם מדובר בדליפה. לצורך כך יש להזמין חברה המתמחה בתחום של איתור .דליפות בבריכת שחייה ואשר מצוידת בציוד המתקדם ביותר שקיים היום בתחום

טכנולוגיה מתקדמת

אם בעבר על מנת לאתר דליפה בבריכת שחייה צריך היה לפתוח את הבריכה כולה ולנסות לראות בעין חשופה היכן נמצאת הנזילה המדוברת, הרי שהיום יש עזרים טכנולוגיים מתקדמים שמאפשרים לאתר את הדליפה בצורה מדויקת והרבה יותר פשוטה.

  • רדאר חוקר קרקע – מכשיר שמודד את שינויי הרטיבות בקרקע ויכול לספק אינדיקציה לגבי המקום בו הרטיבות רבה. בעזרת הרדאר אפשר לקבל מידע חשוב לגבי מיקומה הכללי של הדליפה, ואז להתמקד באותו אזור ולאתר את המיקום המדויק.
  • מצלמת ביוב – מצלמה שאמנם מיועדת לצילום קווי וצנרת ביוב, אולם יכולה בהחלט לשמש גם כדי לאתר דליפה בבריכות שחייה. מצלמות אלה מדמות את השטח ואת השינויים שחלו בו, ומאפשרות את המיקוד הנוסף על זה שסיפק הרדאר.
  • מצלמה תרמית – מצלמה תרמית היא אחד המכשירים הטובים ביותר לשימוש בתהליך איתור דליפה בבריכת שחייה. מדובר במצלמה שיכולה לחדור דרך דפנות הבריכה ולספק מידע אודות הטמפרטורות הקיימות מאחורי הקיר. המקום שבו קיימת טמפרטורה גבוהה מאוד הוא, ברוב המקרים, המקום בו קיימת נזילה. בעצם, המצלמה התרמית מאפשרת לבודק המוסמך לדעת בדיוק מאיזה צינור יש דליפה, ולשבור רק במקום הזה את קירות הבריכה.

תרמוסטט לשירותכם

תרמוסטט מתמחה בתחום של איתור דליפות בבריכות שחייה, ומחזיקה בכל הציוד הדרוש לטובת ביצוע איתור מדויק. ברשותנו רדארים חוקרי קרקע, מצלמות ביוב ומצלמות תרמיות מהמתקדמים ביותר שקיימים היום בתחום ואנו מעסיקים צוות מיומן ומקצועי שיכול לאתר את הדליפה במהירות.

להזמנת שירות איתור נזילות מים מחוץ למבנים – פנו למומחי תרמוטסט!

לא איתרנו לא שילמתם!

קצרים בזמן? השאירו שם + נייד ונחזור אליכם